Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zapraszam na stronę www.arimr.gov.pl i wszystko jasne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczęło się zganianie na poprzedników, stare numery!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada batonie z psl
rzenada lepiej brzmi i wyglada - sam jesteś z popsl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokomotywa z włochem już odjechała. ciekawe gdzie się zatrzyma? może u piłsudskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ciekawe czy wszystkich kierowników z oddz. regio już odwołali? został kto jeszcze. haloo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś Ci się porąbało we łbie z zazdrości.
Patrząc na to zdjęcie to trzeba krzyczeć "litości!" a nie "zazdrości" ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważać co pisać :P bo was pis zinwigilować ;) i potem problem być ;)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawiają ARiMR - Bardzo dobrze. Teraz pora zabrac się za KRUS!!! Przyjedźcie do Opola Lubelskiego i zobaczcie co tam ZSL nawyprawiał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kwicza , tak właśnie działa po i psl. Mam nadzieję że to już koniec dojenia przez nich mojego kraju. Trzeba jeszcze sfolocz ze starostw pogonic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kwicza , tak właśnie działa po i psl. Mam nadzieję że to już koniec dojenia przez nich mojego kraju. Trzeba jeszcze sfolocz ze starostw pogonic.
A co, pis cię nie wydoi ?? aż się zdziwisz ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dzieje z dopłatami za rok 2015 ??????? ta kierownicza ekipa miała w d.... własnych klientów .... czas im podziekować....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto został kierownikiem w  Lublinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dzieje z dopłatami za rok 2015 ??????? ta kierownicza ekipa miała w d.... własnych klientów .... czas im podziekować....
Wymiana kadr na stanowiskach w agencjach więc grzecznie czekaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie to żałosne zabarykadowac się przed pocztą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierownik AMiRR w Kraśniku - Anna Baluch - to miała być dobra zmiana.....? Co ta Pani ma wspólnego z rolnictwem............ chyba że może DW pomylił Agencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany są zawsze wskazane, jeżeli przynoszą lepsze... w tym przypadku to wielkie nieporozumienie. To że skandalistka to nic, ale ta kobieta nie wiele sobą reprezentuje, czy naprawdę nie ma w Kraśniku kompetentniejszych osób... Przykre jest czytać o takich zmianach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ośmieszajcie się ZSLki, po was nawet osoby z tyfusem będą o niebo lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś Ci się porąbało we łbie z zazdrości.
Po pierwsze to ja noszę głowę na karku, nie łeb. I dalej twierdzę: ŻONA CEZARA musi być ponad wszelkie podejrzenia. Dla osób skompromitowanych nie ma miejsca na kierowniczych stanowiskach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL do kosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech sobie idą. Kogóż to obchodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...